Ogólne

Inteligentny dom nie potrzebuje "inteligentnego badziewia", to jedyny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na niepotrzebnych rzeczach

Inteligentne produkty są częścią naszego życia już od jakiegoś czasu i każdy może znaleźć swoje preferencje. Niektórym wystarczy smartfon, podczas gdy inni wolą mieć inteligentny oczyszczacz powietrza lub kamerę. Wypróbuj sam, produkty mogą być również sterowane ręcznie, jeśli to konieczne.

Inteligentny dom = lenistwo/Nie potrzebuję inteligentnego domu, nie jestem aż tak leniwy

Inteligentny dom = wygoda i mniej zmartwień, a nie lenistwo. W inteligentnym domu nie chodzi o lenistwo, ale o wygodę i oszczędność kłopotów związanych z automatyzacją domu.

Czy produkty Tesla obsługują komunikację z asystentami głosowymi?

Tak, niektóre produkty Tesla Smart obsługują komunikację za pośrednictwem asystentów głosowych Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri (kompatybilność jest zawsze wymieniona w specyfikacji produktu).

Ile urządzeń/termostatów można podłączyć za pośrednictwem jednej jednostki centralnej/huba ZigBee?

Do bramki ZigBee można podłączyć do 50 produktów inteligentnego domu - można tworzyć indywidualne grupy, na przykład grupę 50 głowic termostatycznych, które będą komunikować się z jedną jednostką centralną (Hub). Hub ZigBee dostępny jest w dwóch wariantach. Bezprzewodowy Tesla Smart ZigBee Hub oraz Tesla Smart RJ45 ZigBee Hub, który należy podłączyć kablem UTP bezpośrednio do routera. Jednak w porównaniu do wersji bezprzewodowej o zasięgu 50 metrów, RJ45 ZigBee Hub ma zasięg do 120 metrów.

Czy produkty inteligentnego domu Tesla są kompatybilne z linią produktów Tuya? (Czy działają na platformie Tuya?)

Produkty inteligentnego domu Tesli są kompatybilne z platformą Tuya, ale niestety nie możemy zagwarantować tej kompatybilności w przyszłości.

Czy system wymaga oddzielnego termostatu do działania z bojlerem kondensacyjnym? (Tesla Smart Bundle Style - 3x Valve Style + Hub)

Rozwiązanie zastępuje tylko zawory grzejnikowe ich inteligentnymi wariantami. Tak więc nadal potrzebny jest oddzielny termostat, który uruchamia kocioł.

Czy ZigBee Hub ma kartę SIM i jak działa połączenie z telefonem komórkowym?

Obecnie w naszej ofercie posiadamy dwa modele jednostki centralnej. Tesla Smart ZigBee HUB łączy się z Wi-Fi, co pozwala na sterowanie produktem za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Drugi model, Tesla Smart ZigBee HUB RJ45, posiada port Ethernet, który pozwala na bezpośrednie połączenie z siecią. Następnie można monitorować produkt w aplikacji mobilnej i sparować go z produktami Tesla Smart obsługującymi protokół ZigBee.

Czy możliwe jest podłączenie wielu urządzeń do jednego konta?

Tak, możliwe jest połączenie wielu użytkowników. W aplikacji Tesla Smart kliknij "Utwórz rodzinę", gdzie możesz edytować nazwę rodziny i powiązane ustawienia, nadal możesz zapraszać tam innych użytkowników, którzy mogą oglądać nagranie ze swojego urządzenia. Nie można jednak połączyć się w ramach jednego konta z wielu telefonów komórkowych.

Google Fit / Apple Health

Niestety, produkty Tesla Smart nie obsługują obecnie Google Fit i Apple Health.

Cena i rozmiar pamięci

Przechowywanie danych w chmurze oferuje dwa plany. Plan podstawowy (14 dni zapisu) kosztuje około 19 zł, a plan premium (30 dni zapisu) kosztuje około 22 zł. Polskie ceny są oparte na aktualnym kursie wymiany - dlatego cena jest wymieniona jako "przybliżona".

Aplikacja Tesla Smart jest skonfigurowana zgodnie z telefonem komórkowym. Jeśli chcesz zmienić język w aplikacji, przejdź do ustawień telefonu komórkowego, aby zmienić język samej aplikacji w oparciu o zmianę regionu.

Niestety, produkty Tesla Smart nie są jeszcze kompatybilne z produktami innych producentów.

Subcategories